Zpět na domovskou stránku
kočka domácí (Felis catus)narcis (Narcissus)hlemýžď zahradní (Helix pomatia)korálková výšivkakrálík zakrslý durynskýbavlník bylinný (Gossypium herbaceum)

Galerie Chcete mě? Tipy na výlet Kontakty Výměna odkazů copyright

Nabídka
Výuka jazyků
Překlady
Translation
Poradenství v zahradní tvorbě
Poradenství ve využití obnovitelných zdrojů
Odkazy
Biom.cz - biomasa, biopaliva, bioplyn, pelety, kompostování, ...
Aukro.cz
Předpověd počasí
BlueBoard.cz
Zajímavosti, tipy, návody a inspirace
štraser žlutý

26. Evropská výstava zvířat v Nitře

Konečně je to tady... podařilo se mi zpracovat těch pár fotek, co jsme udělali v Nitře.

V letošním roce se ve ve dnech 20. až 22. 11. konala ve slovenské Nitře na výstavišti AGROKOMPLEX 26. Evropská výstava zvířat a 2. Evropská výstava mladých chovatelů. Organizátoři očekávali, že na výstavu bude dodáno asi 15 tisíc zvířat z různých koutů Evropy, a tak není divu, že jsme si tuto příležitost nechtěli nechat ujít. A vám konečně přinášíme stručný pohled na to, co nás v Nitře nejvíce zajímalo a zaujalo.

Zveřejněno: 29. 12. 2009

Šťastný rok 2010

Přejeme vám pohodového silvestra
a štěstí v roce 2010

V letošním prvním roce fungování stránek BM-profit nás navštívilo více než 14 tisíc čtenářů. Tímto bychom všem chtěli poděkovat a popřát štěstí do roku 2010.

Doufáme, že jste návštěvu našich stránek nepovažovali za ztrátu času a že se k nám rádi vracíte. I v roce 2010 se budeme snažit pravidelně přinášet zajímavosti, tipy a návody... třeba na to, jak si vylepšit, zjednodušit nebo zpříjemnit prostředí kolem sebe.

Těšíme se na vaše návštěvy a přízeň i v roce 2010!

Zveřejněno: 28. 12. 2009

Le Mont-Saint-Michel

Navštivte Le Mont-Saint-Michel neboli Horu svatého Michaela

Le Mont-Saint-Michel je přírodní a historickou památkou, kterou při toulkách Normandií nesmíte vynechat.

Jestli plánujete navštívit severozápadní část Francie, tak rozhodně doporučuji toto místo k návštěvě. Je to unikátní památka zapsaná roku 1979 do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Krátká procházka historií i současností vás třeba naláká k návštěvě.

Zveřejněno: 27. 12. 2009

jmelí bílé

Štědrý den a večer... krásná tradice
nebo vyvrcholení nákupního šílenství

Proč se lidé poslední týdny v roce mnohde chovají tak, jako by měly všechny obchody být na kdovíjak dlouho zavřeny? Proč někteří "úspěch" Vánoc posuzují podle množství ozdob, kterými ověsí své příbytky a podle počtu a ceny dárků, které se objeví pod stromečkem? Kdo ví?

Já vím jedno... Nesnáším šílící předvánoční davy, nesnáším nesmyslné hromadění věcí a potravin... nemám ráda přeplácané vánoční domky a stromky... Ale miluju pohodové Vánoce! A tentokrát i vy můžete nahlédnout jak to na Štědrý den vypadá u nás doma.

Zveřejněno: 25. 12. 2009

tipy na nepečené vánoční cukroví

Vánoční přípravy se blíží do finále...
a tady je pár tipů na nepečené cukroví

Ještě jednou se vyspíme a máme tu Štědrý den. Děti (bez rozdílu věku) se na tento den těší přinejmenším už od konce letních prázdnin. Mnohé hospodyňky už pár týdnů děsí vidina předvánočního shonu, v jehož víru se ocitnou ve snaze mít všechno dokonale naleštěné, nazdobené, uvařené a upečené. A muži kouzlo Vánoc často hodnotí podle stupně stresu svých partnerek.

Já se snažím, aby Vánoce proběhly v klidu a pohodě, a tak si dovolenou již tradičně schovávám na poslední dva týdny v roce, ale roznodně ne proto, abych celé dny lítala po bytě s hadrem a smetákem ;o) předevčírem jsem upekla pár oblíbených druhů cukroví... včera donakoupila pár drobností... a dneska vytvořila pár druhů nepečeného cukroví... a o recepty se s vámi ráda podělím. Snad vám budou také tak chutnat.

Zveřejněno: 23. 12. 2009

Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Dekorace a doplňky
Recepty
Cizrnové dobroty (3)
Koláče s rebarborou (3)
Nealkoholické nápoje (3)
Palačinky a placky (4)
Polévky (2)
Slané koláče a pečivo (4)
Odkazy
domény - webhosting - serverhosting
blog bloger.cz
gurmánka
Maminčiny recepty
Inzerce zdarma
Galerie
mejly-hlíny
DOMÉNY - WEBHOSTING - SERVERHOSTING
webtržiště
Hodnocení
S-Rank
Seznam S-Rank
TOPlist
od 9. 11. 2009
free counters